Rubriky
Business

Zhodnotenie tvojho výkonu

Každý by si rád z času na čas vypočul ako na tom vlastne je. Objektívne zhodnotenie vlastných schopností nemôže byť nikdy na škodu. Posunie ťa dopredu a ty budeš vedieť na čom si. Len hlupák by sa urážal za to, že ho niekto skritizuje. Múdry človek to berie ako výzva a zoberie si z tohto hodnotenie dostatočné ponaučenie. Aspoň má nejaký cieľ, v ktorom sa môže zlepšovať a oblasť, ktorej sa venovať. Takéto rady sú priam na nezaplatenie.

people-2598699_1920

Ale problém asi nastáva, keď chceš, aby ťa niekto ohodnotil v sexuálnej oblasti. Bývalé priateľky sú príliš zamerané na to, že sa to vlastne celé pokazilo, takže pozitívne hodnotenie asi nedostaneš ani keby si bol vynikajúci. Budúce priateľky ti zas nepovedia do očí, že to za veľa nestojí. No pozor! Na sex priváte Prievidza sa nájdu ženy, ktoré ťa ohodnotia ako na tom si v sexuálnej oblasti. Ak to chceš vedieť naozaj objektívne, musíš sa pýtať na tých správnych miestach. Tam, kde sú ženy, ktoré sa v tomto naozaj vyznajú. A kto iný by sa v tom vyznal lepšie ako ten, čo sa touto činnosťou prakticky živí… Neexistuje lepší a odbornejší človek, ktorý by to zhodnotil než takáto praktická žena, čo vie ako na vec a vie ako to v posteli má vyzerať. Prešlo jej už cez posteľ dosť mužov, chlapov, chlapcov, tak vie, čo by si mal zvládnuť vzhľadom na svoj vek a skúsenosti. Nič zlé ti poradiť nemôže. V tomto smere sa len posunieš, keď sa opýtaš na názor tých správnych ľudí.

woman-3024700_1280

Najlepšie by bolo, keby bola súťaž v sexovaní. Tam by si každý zmeral svoje sily a ľudia by vedeli na čom sú. To by ale nemohli existovať konzervatívni ľudia, ktorí by nesúhlasili, aby sa niečo také vôbec organizovala v ich okolí alebo vôbec niekde vo svete. Hold, zatiaľ si budeš musieť vystačiť s hodnotením od tých najskúsenejší, ktorí sú zatiaľ na trhu. Možno raz niekedy v budúcnosti.