Rubriky
Business

Positive experience in tantric massage

Tantra was widespread and popular in the 11th and 12th century. Tantrikas were masters of this art and they taught it. Some of them believed, that you live an unfulfilled life without knowledge of tantra. Nowadays, you can enjoy erotic massage that is a modern and tantric practise. You should know the basics and the offer that salon Tantra Diamond in Bratislava has. Tantra diversified into tantric massages. You could hear about her in Buddhism, mostly Hinduism or even in Ayurveda, because it was passed to different religions or ideologies. Tantric massage has a health benefits.

vonné sviečky

Usage of these techniques is sacred. You will feel cleansed and even reborn. It is a work with a body, soul and emotional body. The masseuse will work with energy, you will be mostly a receiver. It is a natural remedy or aid for pain, sexual dysfunctions and emotional issues. It is not therapy! Although it helps with the elimination of various traumas.Tantra is a practise with traditional parts. This includes breathing techniques, traditional clothes, rituals, deep relaxation… Clients can choose from various programmes. Classic, Body Tantra, Mutual Body, Secret dark, Love Game Tantra, Romantic Tantra, Magic Tantra, 4 hands, Sensual, Couple Tantra and even programme for women.

masáž

Intimacy and privacy are the best recipe for a happy ending. Masseuses (or a masseur for ladies) is always ready to offer you an unique experience. You will use all your senses. Touch is evident, smell because of aromatic oils and perfume, taste because of fruit, champagne and fondue, sight because of all pleasant attributes, and hearing calming voice and music. You do not have to think twice. Hustle at job, university every-day is tiring for body as well as soul. We cannot wait to see you in our salon. If you will be satisfied, leave a positive review.

Rubriky
Business

Začni podnikať ešte dnes

Spoločnosť s ručením obmedzeným vzniká zápisom do obchodného registra. Poviete si: „Veď to znie tak jednoducho, prečo by som to nezvládol sám?“ Možno to zvládne človek aj sám, no musí tomu venovať čas. A čas je tak vzácny, že by sme ho možno chceli radšej ušetriť a venovať niekam inam.

podpis zmluvy

Založenie sro

Poďme sa teda, len tak v skratke a zjednodušene pozrieť na proces zakladania s.r.o. Najskôr musíme mať spoločníkov, alebo môžeme byť jediným spoločníkom. Potrebný je obchodný názov, sídlo a právne listiny pre založenie sro. Zakladateľská listina má svoje náležitosti, ktoré je potrebné, aby obsahovala. Všetko si musíte zistiť. Sídlo spoločnosti môžete mať v nehnuteľnosti, ktorú vlastníte alebo v prenajatej nehnuteľnosti, ak súhlasí majiteľ a máte nájomnú zmluvu. Predtým, než predložíte tieto potrebné veci na súd pre zápis do obchodného registra, musíte mať živnostenské oprávnenia na každý predmet činnosti. Rovnako je potrebné absolvovať zápis na daňovom úrade, kvôli registrácii a prideleniu DIČ. No nie je toho málo! A to sme ešte nespomenuli splatenie základného imania (pre sro je základné imanie 5000€). Ak by to na vás bolo príliš náročné exituje možnosť, ako tento postup preskočiť.

podávanie pera

Predaj sro

Môžete si s.r.o. už kúpiť založenú. Nemusíte sa obávať, že by na nej bolo nejaké bremeno alebo záväzky. Bude úplne nová, nepoužívaná. Už však má splatené základné imanie, má pridelené IČO a DIČ, je zapísaná v obchodnom registri. Obchodný názov, sídlo, predmety činností si zmeníte na svoje a po podpísaní zmluvy o prevode obchodného podielu začínate v podstate za spoločnosť konať, teda podnikať. Je to úľava? Iste, áno. Predaj sro realizuje napríklad spoločnosť ezmluva.sk. Svoju novú sro si môžete rezervovať a objednať priamo aj na ich webe online. Ceny za takéto sročky sú iste zaujímavé, kúpite si sro aj za necelých 500€ a môžete začať. Držíme vám palce!

Rubriky
Business

Online sex portál

Mohlo by sa zdať, že niektorí ľudia, ktorí sú momentálne sami a sklamaní v láske, sú odsúdení na život bez milovania a sexu. V skutočnosti to ale vôbec nemusí byť pravda. Vždy sú tu príležitosti, len ich treba vedieť nájsť. Zaujímavý pôžitok napríklad ponúka sex privat kosice.

Ponuka krásnych dievčat či naopak skúsených žien, ktoré tu pracujú. A je toho viac, podobné ponuky sú dnes inzerované na internete, je teda z čoho vyberať. Nemusíme sa baviť len o priváte v Košiciach, ale aj o ponuke privátov z iných miest na Slovensku. Nájsť atraktívnu ponuku na sex cez internet je predsa také jednoduché!

Sexy žena

Ponuky sú síce online, ale reálny sex alebo nejakú konkrétnu erotickú praktiku však zažijete so spoločníčkou naživo. Online portál slúži na zverejnenie profilov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý vás najviac zaujal a v ňom nájdete telefónne číslo, na ktoré v prípade záujmu treba zavolať. Týmto spôsobom sa skontaktujete so spoločníčkou a dohodnete si s ňou stretnutie.

Nie všetky z nich ponúkajú sex v priváte. V súčasnosti má už väčšina z nich svoje vlastné súkromné priestory (napr. prenajatý byt) a tam to s nimi môžete roztočiť. Nikto vás teda nemusí vidieť prichádzať „do bordelu“, ale nenápadne môžete ísť napríklad do nejakej bytovky. A spomenúť by sme mali aj to, že veľa spoločníčok poskytuje takzvaný eskort. Môžete sa s ňou teda dohodnúť na stretnutí na nejakom zaujímavom mieste. Príkladom môže byť napríklad aj pozvánka na nejakú párty či „pánsku jazdu“. Tieto slečny majú úroveň a vedia sa pohybovať v spoločnosti.

Erotika, nahá žena

Prestaňte hľadať chabé inzeráty v novinách alebo sa beznádejne pýtať, na ktorej ulici nájdete ten privát. Choďte na internet, navštívte Privatportal a dohodnite si stretnutie s nejakou atraktívnou sex bombou už dnes! Inzercie sú viditeľné úplne zdarma a pravdepodobne nájdete aj nejakú z vášho okolia.

Rubriky
Business

Masáž penisu-potešenie na ktoré nezabudnete

Pod pojmom masáž penisu si každý predstaví mnoho rôznych myšlienok, hlavne pre muža pomerne naplnených rozkošou. Áno, masáž penisu je presne o rozkoši. Tantra masáž penisu je niečo, čo muž zažíva veľmi intenzívne. V našom salóne Tantra Bratislava vám ponúkame mnoho jedinečných a neopakovateľných zážitkov zameraných na Vašu sexuálnu energiu a teda na Vašu sexuálnu rozkoš. Samozrejmosťou je aj samotná už spomínaná masáž penisu v Bratislavě.

krásna postava

V prvom rade si vyberiete profesionálnu tantra masérku, ktorá Vám bude vyhovovať po každej stránke a potom sa už môžete tešiť na príjemné chvíle plné rozkoše a oddychu. Relax na aký sa oplatí investovať Vám poskytne profesionálna tantra masérka a vy si tak užijete nezabudnuteľné chvíle, ktoré Vás naplnia novou energiou. Masáž penisu nie je len taká obyčajná masáž, pri ktorej sa raz dva doslova odbavíte a idete domov. V Tantra Bratislava zažijete príjemnú a napätú masáž penisu, kde sa Vám tantra masérka pohrá s Vašou pýchou takým spôsobom, pri ktorom razom zabudnete na okolie a Vaše myšlienky budú vybuchovať spolu s Vašimi príjemnými pocitmi rozkoše. Nechajte si premasírovať tie najintímnejšie miesta a spoznajte zákutia vlastného tela o ktorých ste ani netušili. Nechajte si pomasírovať Vašu pýchu a užívajte si pri tom jedinečnú rozkoš, ktorá Vás privedie do raja. Samozrejme, tantra masérka nezabudne ani na ostatné časti Vášho tela, no okolie penisu a samotný penis si užijú teplo jej príjemných hrejivých dlaní a dotyky ladného tela Vás nenechajú na pokoji. Zabudnete na okolitý svet a spoznáte rozkoš o akej sa Vám ani nesnívalo.

sexuálna masáž

Pred každou tantra masážou je nutné dodržať 100% hygienu a samozrejme aj po masáži a preto všetko potrebné k tantra masáži nájdete priamo v salóne. Tu si užijete skutočné rozmaznávanie pre dospelých a zabudnete na všetky starosti a stres. Nechajte sa uniesť blahom a užívajte si krásy života.

Rubriky
Business

Tlačenie fotografií z pohodlia miesta, kde sa nachádzate!

Hľadáte službu, ktorá by vám pomohla vaše fotografie zvečniť v podobe, ktorá nie je iba uloženie digitálneho kódu na vašom zariadení v telefóne alebo v počítači? Je jednoznačné, že fotografie majú pre ľudí veľmi dôležitú emocionálnu hodnotu, práve preto, že pochádzajú väčšinou z našich momentov, ktoré si prajeme zapamätať a práve preto je veľmi dôležité fotografie uchovávať na bezpečnom mieste, aby sme nemali jednoducho prístup, najmä tie, ktoré sú pre nás najzásadnejšie, nakoľko aj napriek tomu že zážitky ktoré uchovávame na fotografiu nám určite navždy zostanú v srdci je veľmi rozumné zálohovať si ich aj takýmto spôsobom, aby sme si mohli tieto zážitky v pamäti kedykoľvek na to budeme mať náladu jednoducho obnoviť alebo sa dokonca s našimi blízkymi, ktorí neboli súčasťou tejto udalosti o ne podeliť a dať im pocítiť, aké to skutočne bolo, vďaka krásnej fotografii.

žena fotografka

Tlač fotografií online je služba, vďaka ktorej už nebudete musieť nikdy kvôli vašim obľúbeným fotografiám, ktoré sa chcete podeliť s vašimi blízkymi hľadať váš telefón alebo počítač, pretože musíte všetkým ukazovať fotografie iba na malej obrazovke v podobe, v ktorej nebudú fotografiu ani len správne vidieť tak, ako by mali. Práve preto vám ponúkame službu vyvolania vašich nových obľúbených fotografií za najnižšie možné ceny s doručením až k vám domov, aby ste ich mohli mať už onedlho u seba a nemuseli kvôli tomu vynaložiť takmer žiadne úsilie, okrem toho v systéme online, ktorý je skutočne veľmi málo náročný na spravovanie.

vyvolaná fotografia a notes

So všetkými vašimi obľúbenými fotografiami po vašom boku sa už nikdy nebudete musieť báť toho, že keď máš čas vzdialená rodina príde na návštevu nebudete im mať ukázať aké fotografie kvôli tomu, že ste si ich zabudli zálohovať alebo neviete nájsť váš usb kľúč, na ktorom ich máte všetky uložené pretože všetky vaše fotografie budú blízko po vašom boku a vy sa k nim budete môcť vrátiť veľmi jednoducho vrátiť, kedykoľvek na to budete mať náladu. Aj napriek tomu, že určite rozumné riešenie mať svoje fotografie v tej zálohované aj na elektronickom zariadení, určite by to nemala byť naša prvá a rovnako tak aj jediná možnosť, ale vždy je práve naopak mať fotografie vyvolané na kúsku papiera, vďaka ktorému si ich môžeme uložiť namiesto kedy budeme vnímať v tej jednoduchý prístup alebo kde ich budeme každý deň vidieť!

Rubriky
Business

Proces likvidácie firmy

Rozhodli ste sa pre ukončenie vašej podnikateľskej aktivity a k jej úplnému výmazu z Obchodného registra. Zvážili ste všetky možnosti, pre a proti a pristupujete s samotnej likvidácii spoločnosti. Tento proces môžete zveriť do zodpovednosti nám, vybavíme všetko, čo je potrebné a nevyhnutné. Na začiatok je potrebné prijatie rozhodnutia o zrušení vašej spoločnosti. Nasleduje niekoľko ďalších krokov, ktoré vedú k likvidácii firmy. Vybavovanie, podpisovanie, styk s úradmi a inštitúciami a komunikácia s nimi. Neznie vám to pôsobivo a najradšej by ste sa tomu vyhli a mali to už sa sebou? V tom prípade sme tu pre vás s našimi dlhoročnými skúsenosťami na trhu v rôznych oblastiach obchodu a podnikania. Zverte sa do našich rúk a máte o vaše záležitosti postarané a problémy vyriešené. Na jednotlivé úkony dohliada tím špecializovaných odborníkov pod záštitou našej sprostredkovateľskej spoločnosti. Pri likvidácii firmy sa nevyhnete mimoriadnej účtovnej závierke, vyhotoveniu zoznamu majetku a iným ekonomickým záležitostiam.

ukončenie podnikania

Ak cítite, že je to už nad limit vášho pôsobenia, neváhajte nás osloviť a máte po starostiach. Váš čas môžete využiť efektívnejšie a vložiť ho do produktívnych aktivít, ktoré sa vám pre dané obdobie hodia a rezonujú s vami. Likvidácia firmy pretrváva niekoľko mesiacov od podania jej návrhu a sprevádza ju množstvo relevantných povinností vyplývajúcich zo zákona.

zatvorenie firmy

V našej kompetencii je prevzatie celej spoločnosti pri jej vstupe do likvidácie a zaistenie priaznivého priebehu celého procesu až do úspešného konca. Vaša spoločnosť nemusí byť v ideálnom stave, môžu to byť krízové situácie, ktoré vás privedú k rozhodnutiu pre likvidáciu firmy, ale s tým si nerobte starosti a vyhnite sa zbytočnému stresu. Využívame právne služby a postupujeme na základe platnej legislatívy v danej krajine. Pracujeme odborne a dôkladne a zbavujeme spoločností, ktoré sú v zlom ekonomickom stave, dlhov. Vy tak môžete pokojne spávať, že ste sa rozhodli správne a vysporiadali s náležitosťami spojenými s procesom likvidácie firmy.

Rubriky
Business

Prečo je výhodné kúpiť ready made firmu s DPH?

Našťastie tu vždy existuje cesta, ako sa dá podnikateľský plán rozbehnúť rýchlejšie a legálne si skrátiť byrokratické postupy, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou pri zakladaní novej firmy. Veľa súčasných podnikateľov už vie, že tou praktickejšou cestou je predaj firmy platca dph. Kúpiť si predzalozenú firmu, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri a rovnako tak je aj zaregistrovaným platcom DPH.

Najčastejšie sa vyskytujúcimi podnikateľskými subjektmi sú na Slovensku spoločnosti s ručením obmedzeným. Aj tieto predzaložené subjekty určené na predaj majú formu s.r.o. a konkrétne sa pri nich stretávame s označením ready made s.r.o.

Podnikateľ, úspech, palec hore

Aké sú ich výhody?

Na úvod si spravme stručnú charakteristiku. Pod pojmom ready made s.r.o. si predstavíme spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorých princíp spočíva v ich predaji. Sú tu od toho a respektíve pre toho, kto chce rozbehnúť svoj podnikateľský plán a chce sa stať vlastníkom firmy bez toho, aby musel nejakú obchodnú spoločnosť sám zakladať. Výhodou tejto kúpy je hlavne časová úspora v porovnaní so zakladaním nového podniku- jeho zápisom do Obchodného registra a registráciou na daňový úrad.

Podnikateľ, kravata

Vo všeobecnosti sa od takýchto ready made s.r.o. očakáva že:

  • Prešli platným zápisom do Obchodného registra, majú pridelených niekoľko živnostenských opatrení a splatené minimálne základné imanie.
  • Sú zaregistrované pre DPH.
  • Nenesú so sebou žiadne nevybavené pohľadávky a záväzky zo svojej minulosti alebo boli založené len nedávno za účelom predaja a žiadnu obchodnú históriu za sebou nemajú.
  • Sú pripravené pre okamžitý prevod svojho obchodného podielu na nového vlastníka.

Zamerajme sa však konkrétnejšie aj na výhody z hľadiska kúpy ready made firmy, ktorá je zaregistrovaným platcom DPH:

  • Možnosť odrátať si DPH pri prvých väčších firemných nákupoch.
  • So zaregistrovanou firmou na daňovom úrade nehrozí pridelenie daňovej zábezpeky (ktorá pri nezaregistrovaných subjektoch môže byť likvidačne vysoká).

Rubriky
Business

Vankúše pre kvalitný spánok

Spánok patrí k jednej z najzákladnejších potrieb každej ľudskej bytosti. Mal by tvoriť až tretinu nášho dňa, čo je naozaj veľká časť našich životov. Vďaka spánku môže náš organizmus pracovať tak ako má a my tak môžeme počas dňa dosahovať naše sny a ciele, tešiť sa z každodenných radostí a zabávať sa s priateľmi či rodinou. Preto by sme dôležitosť a význam spánku nemali podceňovať. Jeho kvalita výrazne ovplyvňuje náš život a preto by nám malo záležať na tom, na akých vankúšoch spávame.

spiaca žena na posteli

Naše vankúše TEMPUR https://albero.sk/kategoria-produktu/paplony-a-vankuse/anatomicke-vankuse/tempur/ sú vyrobené zo špeciálne vyvinutého materiálu, ktorý je extra mäkký. Sú vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú a hľadajú pri spánku oporu. Keďže vieme, že v dnešnej dobe trápi čoraz väčšie a väčšie množstvo ľudí alergie, naše vankúše sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu, ktorí tak zaručí pokojný a nerušený spánok alergiami a ich prejavmi. Počas spánku sa z nášho tela uvoľňujú čiastočky kože, ktoré konzumujú mikroorganizmy v našich vankúšoch či perinách. Preto sú naše vankúše TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Budú tak vždy svieže a vždy pripravené vám poskytnúť kvalitný spánok, ktorý si zaslúžite.

kvalitné biele vankúše

Každý z vankúšov má poťah, takže pri prípadnom znečistení viete tento poťah sňať dole z vankúša a vyprať v práčke podľa pokynov. Občasným praním tak viete predĺžiť životnosť a sviežosť vášho vankúša. Ideálna veľkosť našich vankúšov vám bude určite vyhovovať. Nie sú ani malé, ani úplne veľké. Máte na výber z dvoch modelov a to z TEMPUR COMFORT CLOUD alebo TEMPUR OMBRACIO. Druhý zo spomínaných modelov vám dokonca uľahčí dýchanie, ak preferujete spánok na bruchu. Oba typy vankúšov boli navrhnuté tak, aby sa stali vašimi vernými spoločníkmi počas spánku.

Nezanedbajte výber vankúša. Jeho tvar a materiál, z ktorého je vyrobený, môžu zásadne ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Nenechávajte to teda na náhodu a radšej si vyberte kvalitný spánok s kvalitnými vankúšmi.

Rubriky
Business

So založením s.r.o. vám pomôžu profesionáli

Na Slovensku patrí spoločnosť s ručením obmedzeným medzi najrozšírenejšie formy podnikania. Je to hlavne z dôvodu jednoduchého a rýchleho založenia firmy https://ezmluva.sk/zalozenie-spolocnosti-s-r-o a tiež pre jej jednoduchú štruktúru. S.r.o. môže založiť jeden človeka alebo môže mať až 50 spoločníkov. Každý zo spoločníkov však za záväzky spoločnosti ručí do výšky svojho vkladu, ktorý treba zapísať aj do OR.

Založenie-s.r.o.-thegem-blog-default

Základné imanie s.r.o. je 5 000,-eur, minimálny vklad spoločníka je 750,-eur a firma môže začať fungovať od chvíle podpisu zakladateľskej listiny. Aj pri týchto úkonoch je potrebné splniť niekoľko podmienok a vybaviť viacero vecí, spojených s činnosťou s.r.o. Po podpise zmluvy sa tá pošle na príslušné úrady, to je dnes už možné vykonať aj elektronicky. Dôležitým faktorom je sídlo firmy, ktoré musí byť zapísané v OR, ale aj kvôli možnosti prípadnej kontroly zo strany daňového či iných úradov. Možnosťou je sídlo uvedené aj v zahraničí, teda v niektorom z okolitých štátov, ale dnes nie je výnimkou ani virtuálne sídlo. Uprednostňujú ho podnikatelia, ktorí nemusia celý pracovný deň tráviť v kancelárii.

Pre začínajúcich podnikateľov je dobré vedieť aj to, aké má založenie a činnosť s.r.o. výhody:

-založenie s.r.o. a jej organizačná štruktúra sú jednoduché

-základné imanie spoločnosti s ručením obmedzeným je nízke

-ak nastane situácia, že spoločnosť poruší záväzky, za to zodpovedá len do výšky hodnoty svojho majetku

-každý spoločník musí do firmy vložiť minimálne 750,-eur

-pri s.r.o. sa s ohľadom na dosiahnuté príjmy a zisky ráta s rovnou 21% daňou

workplace-results-professional-report-accounting-during_1418-61

Zakladanie firmy však môžete zveriť profesionálnej firme, ktorá za vás všetko vyrieši a do 48 hodín budete mať kompletne funkčnú firmu, za to zaplatíte 290,-eur.

Sprostredkovateľ za vás:

-vypracuje zakladateľskú listinu

-vypracuje kompletnú dokumentáciu

-všetky podnikateľské zámery a predmety podnikania prekonzultuje najprv s vami

-podá návrh na zápis do OR a ŽR

-všetky dokumenty, ktoré vydá súd a úrady, preberie za vás

Rubriky
Business

(Ne)poznané tantrické masáže

Je zaujímavé pozrieť sa, koľko rôznych služieb a podnikov nám prinášajú slovenské mestá. No pochopiteľne ak vravíme hlavne o väčších mestách alebo o našom hlavnom, o Bratislave. Natrafíme tu okrem iného na masážne salóny, no medzi nimi existuje určitý unikát. Tantra masáže Bratislavatantra.sk ponúka svojim zákazníkom senzuálne masáže a veľmi príjemný pôžitok súvisiaci so sexuálnym uvoľnením.

masáž, noha

Pri ňom vlastne prichádza k uvoľneniu takisto celého tela a mysle, respektíve vravíme tu o funkčnom odstránení zadržiavaných blokov.

  • Tým pádom vravíme zároveň o prevencii pred rôznymi civilizačnými ťažkosťami a ochoreniami, napríklad teda voči vzniku depresie, vysokého krvného tlaku a problémom so srdcom.
  • Kvôli svojej charakteristike je vlastne rovnako účinná ako prevencia pred erektilnou dysfunkciou u mužov či pred zníženou citlivosťou pri sexe u žien.
  • V prípade oboch pohlaví pôsobí účinne a osviežujúco na libido, tantrická masáž pomáha udržiavať zdravú či dokonca zvyšovať chuť na sex.

A keď sme pri slove sex, v tejto spojitosti si môžeme ujasniť pár vecí.

ženské telo, erotika

Za prvé, v špecializovaných tantra salónoch pochopiteľne neprichádza k sexuálnemu styku s personálom. Nie sú to priváty. Aj napriek tomu však prichádza k senzuálnym dotykom masérky po celom tele zákazníka, v niektorých prípadoch dokonca k treniu tela o telo, k čomu sa používajú špeciálne masážne oleje. V prípade senzuálnych dotykov navyše vravíme o príjemnej masáži intímnych miest, je to súčasť tantrickej masáže a toho, aby priniesla očakávaný pôžitok.

Za druhé, tantrická masáž a jej postupy sa dajú uplatniť v intímnom živote partnerov. Teda v súkromí, ak aspoň jeden z partnerov ovláda jej základy. Niektoré páry ju dokonca zvyknúť použiť ako náhradu sexuálneho styku, takýto rituál môže trvať aj vyše hodiny. Asi častejšie sa však stretávame s prípadom, kedy sa tieto postupy v súkromnom živote partnerov zvyknú používať ako intenzívna sexuálna predohra.