Rubriky
Nakupovanie

Čo robí muža mužom a čo keď mužnosť trpí.

Muži sú od prírody súťaživé tvory. Milujú šport, aktívne alebo pasívne, pretože v ňom ide o čo? Predsa súťaženie. Ženy častokrát neveriacky krútia hlavou, ako ich polovičky dokážu prežívať futbalový zápas – s výkrikmi, ktoré častokrát znejú náruživejšie, ako tie, čo predvádza pri orgazme a vy začínate rozmýšľať, či ho futbal náhodou nevzrušuje viac, ako vy. A vlastne niečo na tom asi bude. Muži majú radi pocit víťazstva a to ich vzrušuje do takej miery, že sa im dokonca zvýši hladina testosterónu v tele. Raz darmo, tam, odkiaľ všetci pochádzame, v praveku, platili zákony silnejšieho. Popravde, taký menší pravek si všetci viac menej zažívame doteraz. Mužská časť populácie si potrebuje uspokojiť lovca, ktorého má v sebe, a tak v podstate loví všade. Žena hrá nedostupnú alebo má nebodaj viac záujemcov? O to lepšie. A prečo pri súboji o ňu nepoužiť aj osvedčenú taktiku – kúpiť jej šperk, pozvať na večeru, previezť v novom športiaku. Jeho testosterón stúpa do výšin, keď vy obdivne ochkáte nad koženými sedačkami. Cítite sa ako Grace Kellyová a on ako kráľ džungle. Popravde aj ženy majú na tom istý podiel viny, keď samy v mužoch podnecujú mačov vo svojej vlastnej túžbe byť dobývané, ochraňované a materiálne zabezpečované.

Couple1

Každopádne, proti gustu žiaden dišputát. Muži majú byť silnými mužmi a ženy senzitívnymi ženami, tak, ako je to dané prírodnými zákonitosťami. Našťastie je príroda rozmanitá natoľko, že nie úplne celá mužská populácia má potrebu utvrdzovať v sebe alfa-samca. Ináč by to bola trochu nuda. Je fajn či už pre mužov alebo ženy, brať sa s nadhľadom, takí, akí sme.

Couple2

Porovnávanie iba zbytočne útočí na sebavedomie a to zdravé, je aj v partnerskej oblasti veľmi dôležité. Poruchy erekcie vás preto nemusia degradovať na horšieho chlapa. Je to len zdravotný problém, ktorý sa dá riešiť. Napríklad aj doplnkami na podporu erekcie Cialis LacneGenerika.to. Získajte späť svoje sebavedomie, jednoducho a rýchlo.