Rubriky
Nakupovanie

Prečo využit prepravné kontajnery?

Hľadáte prepravné kontajnery ktoré sú na predaj? tak potom ste tu správne. Najlepšie prepravné kontajnery na predajsú tie ktoré majú veľký objem a nosnosť. Ušetrite peniaze – Prepravné kontajnery sú často lacnejšie ako tradičné spôsoby prepravy tovaru. Jednoduché premiestňovanie – Prepravné kontajnery sú mimoriadne prenosné a možno ich ľahko presúvať z miesta na miesto. Sú ľahké a kompaktné a možno ich prepravovať pomocou nákladného auta alebo prívesu.

žeriav a prepravné kontajnery

Odolné - Prepravné kontajnery sú vyrobené tak, aby vydržali a zvládnu drsné poveternostné podmienky. Sú vyrobené z ocele a hliníka a sú navrhnuté tak, aby odolali extrémnym teplotám.
Prispôsobiteľné – Prepravné kontajnery je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali akémukoľvek typu podnikania. Exteriér nádoby si môžete prispôsobiť tak, aby vyzeral profesionálne a jedinečne.
Bezpečné – Prepravné kontajnery poskytujú bezpečnosť a ochranu vášho tovaru.
Prepravné kontajnery sú flexibilné a možno ich upraviť tak, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám. Môžu byť stohované, zvarené a navzájom spojené.

Toto sú tie hlavné dôvody prečo by ste mali využiť prepravné kontajnery pokiaľ niečo prepravujete a chcete to bezpečne prepraviť.

Pokiaľ chcete ušetriť peniaze za drahšie alternatívy tak použite prepravné kontajnery.

Kamion a prepravný kontajner

Prepravné kontajnery polyetylénu a polypropylénu

Polyetylén je typ plastu, ktorý sa bežne používa na balenie potravín. Je vysoko trvácny a odolný voči teplotným zmenám a chemikáliám. Je tiež známy svojou nízkou cenou a jednoduchosťou použitia. Polypropylén je číry plast, ktorý sa často používa v domácnostiach. Je pevný a odolný a je odolný voči teplotným zmenám a chemikáliám. No nie je to skvelé ? môžete si jednoducho a bezpečne prevážať produkty v prepravných kontajneroch bez toho aby ste museli ostatným službám zaplatiť kopu peňazí za prevoz.

Rubriky
Nakupovanie

Klobúk alebo čiapka či šiltovka sa opäť vracajú na scénu

Nemusíte byť ani odborník v módnych trendoch, aby ste si nevšimli, že tie hlásajú návrat rozličných typov pokrývky hlavy, od klasických čiapok cez barety, klobúky až po šiltovky. A nie sú výsadou iba mladých ľudí, z tejto širokej základne štýlov, typov a druhov si ten svoj nájde každá veková kategória, muži aj ženy. Smelo môžeme povedať, že aj šiltovky patria medzi obľúbené.

Pri šiltovke vek nie je rozhodujúci

Trendy určujú, čo sa nosí, aké farby sú najmódnejšie, ktoré strihy a materiály najvhodnejšie, k tomu sa pridružujú aj doplnky a jedným z možných je aj šiltovka. Street style nemusíme ani spomínať, pretože k nemu šiltovka nevyhnutne patrí, ten je populárny medzi mladšou generáciou a stal sa mestským štýlom, bežne viditeľným v uliciach našich miest. Prevažná väčšina nositeľov šiltoviek ich má na hlave iba z dôvodu doladenia outfitu, no zároveň si pochvaľujú aj ich praktickú stránku.

Ženy či dievčatá sa v šiltovke môžu ukázať aj v prípade, že ich účes nie je ukážkový, tá skvelo zamaskuje aj neumyté vlasy a šiltovka súčasne zabráni ich rozfúkaniu vetrom. Unisex šitie dovoľuje, aby si rovnaké kúsky dali na hlavu obe pohlavia a navyše nie je problém ani s veľkosťami, tie je možné upraviť jednoduchým a rýchlym ťahom vďaka takzvanej snapback páske. Na hlave tak sedia ako uliate, netlačia, lebo sú z príjemných materiálov, vo farebnostiach z pestrej palety odtieňov a s najrozličnejšími výšivkami, logami a ozdobami.

Netradičná ozdoba formou výšivky

Skryť oči pred dráždivými slnečnými lúčmi je možné za okuliarmi, ale aj vďaka šiltu na šiltovkách. Pomáha to pri prechádzkach mestom, v prírode alebo pri športovaní, navyše v nej budete pôsobiť štýlovo. Internet je zásobárňou týchto módnych doplnkov, na stránkach eshopov je možné nakúpiť podľa ľubovôle a v pokoji domáceho prostredia si dopriať čas na hľadanie a vyberanie tých šiltoviek, ktoré vám padnú od oka. Tovar vám prinesú až do domu a vy sa môžete vybrať s vašou novou šiltovkou kamkoľvek.

Rubriky
Nakupovanie

Milujete nosenie pohodlných legín, ktoré vám skvele padnú?

Alebo túžite po nových legínach, v ktorých budete môcť na svojej postave pracovať práve tieto mesiace, pretože ste sa rozhodli dostať sa opäť do formy po zimných sviatkov a radi by ste sa v lete ukázali v plnom štýle? Riflové legíny push up sú potom možno práve ten kúsok oblečenia, ktorý hľadáte aj vy a navyše u nás, ktorý nájdete práve teraz za tie najlepšie a najvýhodnejšie ceny a práve preto vám odporúčame vybrať si značku legín práve od nás, ktorá dokonale zvýrazní vašu postavu, ktorá bude dokonale sedieť vašim krivkám a v ktorých sa vám bude naozaj perfektne športovať a dostávať do formy. To však ani zďaleka nie je všetko, pretože v legínach z našej značky môžete robiť oveľa viac, ako iba obyčajné cvičenie legíny z našej rady predstavujú perfektný produkt, ktorý môžete nosiť aj na bežné udalosti do mesta, na nákupy alebo na návštevu k našim známym alebo blízkym, na párty, do kaviarní, či na aké iné udalosti ktoré vám len napadnú a ktoré pravidelne radi vykonávate.

ženy pri cvičení

Kvalitných kúskov oblečenia nikdy nie je v šatníku dostatok, a preto je možno najvyšší čas dopriať si kvalitné nové legíny, nakoľko legíny patria medzi prvok, ktorý sa dali ľahko a rýchlo dokáže opotrebovať, najmä v prípade, že chodíte často do posilňovne alebo športujete na pravidelnej báze.

cvičenie yógy

Určite sa vám práve preto oplatí využiť perfektné akciové ceny na produktoch, ktoré naozaj milujete a ktoré viete, že budete aj v budúcnosti využívať. Doprajte si preto práve teraz aj vy vaše obľúbené kúsky, ako napríklad legíny s vysokým pásom, športové legíny, či napríklad aj elegantné legíny z našej internetovej stránky za výnimočné ceny. Krásne legíny, v ktorých skutočne zažiarite sa na vás už tešia na našom webe, u nás si môžete vybrať presne také, po akým možno už veľmi dlho iba snívate, ale teraz sa váš sen môže stať realitou!

Rubriky
Nakupovanie

Vitaj zima, zbohom lyže!

Kto by nemiloval zimu? Aj ten najväčší negativista musí milovať tú chvíľu, kedy sa na zem znesie prvá snehová vločka. Vtedy má takmer každý v bruchu ten známy pocit, ktorý vytvára len zima a sneh. Takmer pre každého, kto rozumie tomu, aký je šport veľmi dôležitý aj v zimnom období. Telo sa musí hýbať neustále.

hory

Horsa na svah alebo na chatu

Ale no, netvárte sa, že počas zimy nemilujete len tak sa zamotať do teplej deky a ľahnúť si ku krbu na chate, kde nemáte poriadne ani signál a nikto vás nemôže otravovať prácou alebo nejakými hlúposťami. Bonus, ak je niekde v blízkosti lyžiarske stredisko alebo aspoň svah, kde sa môžete do sýtosti vyblázniť. Nie je to lákavé?

Skúste niečo nové

Rozumieme všetkým ľuďom, ktorí sú vášniví lyžiari. Samozrejme, lyže majú svoj pôvod aj svoju históriu, no to neznamená, že nemôžete vyskúšať niečo iné. Čo tak vyskúšať snowboard? Ak ste sa nad tým zamysleli a rozhodli ste sa, že predsa len vyskúšate dosku, nezabúdajte na viazanie na snowboard, ktoré musí byť minimálne také kvalitné ako vaša doska. Počas tohto športu je totižto dôležité nielen dobre vyzerať, ale aj nezabúdať na bezpečnosť.

Výhody, samé výhody

Obávate sa toho či po rokoch lyžovania zvládnete niečo také? Áno, sú ľudia, ktorí hovoria, že môžete robiť buď jedno, alebo druhé, ale to naozaj nie je pravda. Práve naopak, existuje veľké množstvo ľudí, ktorí berú na hory oboje a každý deň jazdia na niečom inom. Je to naozaj a skutočne len na vás. Neverte všetkému, čo sa hovorí. No ide o to, že práve doska má mnoho výhod, ktoré lyže naozaj nemajú. Napríklad nemusíte nosiť lyžiarky, z ktorých vás len bolia lýtka a ťažko sa vám chodí.

snowboardista

Nebojte sa zmien, ani keď ide o zimné športy. Nikdy neviete, kedy sa vám hodia obidva. Okrem toho, sami uvidíte, aké to je super. Dajte na našu radu a stavte na to, čo vám urobí radosť.

Rubriky
Nakupovanie

Oblečenie so zapínaním na zips je mimoriadne pohodlné

My, súčasníci, si až v krízových situáciách uvedomujeme aké máme šťastie, že žijeme v tejto dobe, a nie napríklad v stredoveku, lebo to mali ľudia vtedy oveľa ťažšie ako my, hoci javí sa to tak z nášho pohľadu, pretože oni v tom čase nič iné ani nepoznali. Museli byť spokojní s tým, čo mali k dispozícii, no my dnes máme na výber a môžeme sa slobodne rozhodovať.

Aj páni chcú byť trendoví

Najväčšie rozdiely sú asi v oblasti odievania a módy, lebo v minulosti platili striktné pravidlá pre ženy aj mužov. Ženy v súčasnej modernej dobe majú oveľa voľnejšiu ruku pri výbere toho, čo si na seba oblečú, a to je fajn, lebo pracovné povinnosti sa od tých čias veľmi zmenili, a tak sa im musel prispôsobiť aj šatník. Je síce pravda, že existujú zamestnania, kde si ani dnes nemôžete obliecť čokoľvek, ale predpísaný odev, no na voľný čas už máte k dispozícii široké spektrum odevov, ktoré môžete využiť.

Do šatníkov žien sa dostalo veľa pánskych prvkov, ktoré si ženy prispôsobili a stali sa z nich pohodlné a praktické kúsky, napríklad mikina na zips bigstarjeans.sk. Donedávna bola spájaná iba so športom a športovým štýlom odievania, no napríklad značka BIG STAR prináša ženám mikiny, ktorých pohodlnosť využijú kedykoľvek si to situácia bude vyžadovať. Tento praktický a mimoriadne obľúbený kúsok šatníka je známy tým, že má aj kapucňu.

Mikiny tejto značky sa vyrábajú z teplých materiálov, a tie sú skvelou voľbou na chladné dni ako ležérne vrchné oblečenie, navyše ich môžete mať na zapínanie na zips alebo gombíky či patenty, okrem teplejších materiálov sa na ich šitie používajú aj tenšie, ideálne na teplejšie obdobia počas roka. Kvalitný materiál je v každom prípade dôležitý a je zárukou, že sa vám neroztiahne alebo naopak, nezmenší pri praní.

Pohodlie je spolu s príjemnou farebnosťou najdôležitejšie

Z množstva ponúkaných kúskov si nemôžete nevybrať tú pravú pre seba, napríklad strih s názvom HOSADI sa zapína na zips, má aj vrecká, ktoré sa tiež zapínajú na zips, aby vám z nich nič nevypadlo, je strihovo pohodlná a príjemná na dotyk, lebo je šitá z bavlny, ktorá vždy, ak treba, zahreje.

Rubriky
Nakupovanie

Hľadáte tie najlepšie dvere k vám domov?

Už vás viac nebaví neustále odkladať zariaďovanie vašej domácnosti a preto ste sa rozhodli, že je najvyšší čas zmeniť kvalitu nášho domu, aby bola práve taká, aká bola keď ste sa do našej domácnosti prvýkrát nasťahovali a všetko fungovalo správne, bolo čisté a nepoužité? Každé zariadenie domácnosti v ktorej aktívne žijeme sa časom opotrebuje a práve preto je niekedy veľmi dôležité vymeniť ho za nové a kvalitnejšie, ktoré odolá a náročnejšie vplyvom nepriaznivého počasia, či akýmkoľvek iným nepriaznivým vplyvom. Sklenené dvere na mieru sú preto možno práve to, čo hľadáte aj vy alebo sú prvkom nad ktorým už dlhú dobu uvažujete a preto si vyberte aj vy na tú internetovú stránku a stavebnú spoločnosť, ktorá vám zaručí nie iba tie najlepšie ceny, ale aj tú najvyššiu možnú kvalitu, vďaka ktorej sa budete môcť vždy obrátiť na nás a na naše služby. Domácnosť, ktorá je kvalitná je rovnako tak aj spokojná, a preto neodkladajte výmenu vašich starých prvkov príliš dlho, ale spravte to zásadné rozhodnutie aj vy ešte dnes a potešte sa tým, čo máte zo všetkého najradšej a čo mám spraviť radosť. Zariadenie k vám domov, ktoré hľadáte možno už veľmi dlhú dobu vám práve teraz ponúkame za veľmi výhodné ceny a preto navštívte našu stránku a zistite viac o náš a o našich službách aj vy.

happy-father-with-daughter-standing-near-open-balcony-smiling_74855-9994

Ak máte aj vy v poslednej dobe pocit, že ponúk ktoré vám dokážu zabezpečiť domácnosť vašich snov je príliš veľa a práve preto sa neviete rozhodnúť, ktorá by mohla byť pre vás tá najvýhodnejšia a rovnako tak aj najspoľahlivejšia, u nás vám ponúkané rôzne typy realizácií, ktoré sme v minulosti podnikli a na základe toho sa môcť zo skúseností iných ľudí rozhodnúť zodpovedne.

happy-excited-young-couple-looking-their-new-apartment-with-carton-boxes-furniture-smiling-talking_74855-9978

Naše prvky sú rovnako tak vyrobené z toho najkvalitnejšieho, hliníkového materiálu a rovnako tak aj tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré vás poteší svojou kvalitou a rovnako tak aj prestížnym dizajnom, ktorý sa dokonale hodí do akéhokoľvek typu domácnosti.

Rubriky
Nakupovanie

Kvalitné dizajny pre vašu svadbu

Máte aj vy pocit, že je to už skutočne veľmi dlho, čo ste sa rozhodli že zariadite vašu svadbu presne podľa vašich vysnívaných predstáv, no odvtedy sa mnoho okolností zmenilo a už aj vy sami máte pocit, že vaša svadba vôbec nebude taká ako ste si predstavovali, dokonca je možné, že ani vôbec nebude, pretože v poslednej dobe sa diali rôzne udalosti, ktoré vám skutočne prekazili vaše svadobné plány? Ak máte preto pocit, že je najvyšší čas na to aby ste zorganizovali konečne vašu svadbu podľa vašich vysnívaných predstáv, aby ste skutočne mohli zažiť váš veľký deň tak, ako ste si vždy predstavovali, vyberte si práve teraz naše grafické dizajny, kde si môžete vybrať práve také, ktoré sa budú najviac hodiť k vášmu veľkému svadobnému dňu a spravte tak tento deň ešte o niečo viac nezabudnuteľným, aby ste sa mohli tešiť dopredu a aby ste aj všetkým svojím blízkym pozvaným dali najavo, že vám na nich záleží tým, že ste svoju svadbu usporiadali skutočne precízne a veľmi pozorne! U nás sa zoženiete napríklad skutočne kvalitné a krásne etikety na vínové fľaše, svadobné pozvánky alebo svadobné oznámenia, ktoré sa vám budú skutočne páčiť.

bride-s-bouquet_84738-2528

Jednoducho si preto aj vy zarezervujte tie najkrajšie kúsky, o ktoré máte záujem a ktorých motívy vám vyrazia dych, pretože budú predstavovať práve taký ideálny motív, ktorý ste si na svoju veľkú svadbu vždy predstavovali! Nečakáte zbytočne veľmi dlho a vyberte si to, o čo máte záujem na jednom jedinom mieste alebo si necháte poradiť v oblasti výberu tých najlepších dizajnérov vôbec!

closeup-shot-male-wearing-tuxedo-with-boutonniere-its-pocket_181624-3585

Ak sa sami neviete rozhodnúť, čo by bolo pre vás najvhodnejšie, spravte to práve teraz a my vám radi pomôžeme vybrať tie najkrajšie motívy, či už na etikety pre vaše fľaše na vaše svadobné víno, svadobné oznámenia, či na vaše svadobné pozvánky, ktoré sa budú páčiť nie iba vám ale aj všetkým vašim pozvaným!

Rubriky
Nakupovanie

LED pásy využijete v každom priestore

Správne osvetlenie priestorov je dôležité z hľadiska ich využívania, no vplyv na to, aké osvetlenie si vyberieme, má aj teplota (chromatickosť) farby a index podania farieb. Tieto faktory sú hlavnými, ale nie jedinými požiadavkami na moderné a úsporné osvetlenie priestorov.

viacfarebny-rgb-led-pasik-16-farieb-5m-300led-ip65-5050-2475

LED svetelné zdroje ocení každý, kto vyžaduje, aby boli dizajnovo prepracované, energeticky úsporné a šetrné k životnému prostrediu, no musia spĺňať aj kritériá požadovaného výkonu. Inštalácia týchto svetiel je veľmi jednoduchá a prístupná pre každého, preto sa stali svetovo obľúbené a vyhľadávané. Touto technológiou sú vyrábané všetky typy LED svietidiel, žiarovky, panely, pásiky, reflektory či trubice. Pásy sa stali najvyužívanejšími hlavne kvôli ich variabilnosti a jednoduchému uchyteniu takmer kamkoľvek.

Pásy sa často používajú na osvetlenie podhľadov, ktoré majú väčšiu dĺžku, v komerčných priestoroch, na veľkých plochách ako sú obchodné centrá, kaviarne či reštaurácie, ale aj v interiéroch domácností. LED led pasy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov technológiu charakterizuje niekoľko údajov, medzi nimi je aj index podania farieb (CRI). Hovorí o hodnovernosti zobrazenia farieb osvetľovaných predmetov. Tento údaj sa pohybuje v rozmedzí od 0 až po 100. O hodnote 100 hovoríme, ak je predmet osvetlený slnečným svetlom. Výška optimálnej hodnoty osvetlenia by mala byť minimálne 80Ra. Každá vyššia hodnota znamená, že osvetľované predmety budú zobrazené farebne vernejšie, bližšie k skutočnosti.

led pásik

Biele svetlo osvetlenia sa delí na viacero odtieňov, tento jav je spôsobený rozličnou teplotou svetla, čo nazývame chromatickosť. Tie majú vplyv na náladu, a tak je nutné zvážiť, kde ktorý odtieň zvolíme. Farba svetla sa udáva v kelvinoch (K), pričom teplota svetla sa s výškou tejto hodnoty znižuje, a naopak, teplý tón svetla dosiahneme pri jeho najnižšej hodnote. Aj LED pásy si môžete kúpiť v týchto farebných variantoch. S klasickým žltkastým svetlom rátajte, ak si vyberiete teplý odtieň s hodnotou 2700-3500K. Dodáva priestoru útulnosť, a preto je vhodné do obývacích miestností. Neutrálny odtieň (4000-4500K) je kompromisom medzi spomínanými dvoma odtieňmi. Nepôsobí rušivo a hodí sa do obytných priestorov. Modrastým nádychom zasvieti studené svetlo (6000-6500K), pôsobí ostrejšie a chladnejšie, a preto ho inštalujeme v prevádzkach ako sú sklady či pivnice a podobne.

Rubriky
Nakupovanie

Doplnkami zo striebra nemôžete nič pokaziť

Mužom sa páčia ženy, ktoré sa o seba starajú, chodia upravené, ale osloviť ich musí ich prirodzenosť, ktorá je len podčiarknutá jemnými úpravami toho, čo potrebujú skorigovať. Doplnky sú fajn, no nesmie sa to s nimi prehnať, takisto nausnice strieborne musia byť iba doplnením osobnosti ženy. V tomto smere sú skvelou voľbou strieborné šperky.

pexels-photo-298852

Šperky vo všeobecnosti obľubujú ženy každého veku, rozdiel je len v tom, aký typ si vyberú. Mladšie ročníky to majú ľahšie, pretože si môžu dovoliť čokoľvek, od výstrednejších kúskov kadejakých tvarov až po celkom jednoduché či nenápadné doplnky. Naopak, ženy skôr narodené si vyberajú s väčšou opatrnosťou, aby nepôsobili vulgárne alebo smiešne, ak by si vzali náušnice napríklad v tvare lienky a podobne.

Zo striebra sa vyrábajú retiazky, prstene, náramky a náušnice, a práve ony nás sprevádzajú a spríjemňujú takmer každý deň. Vďaka strieborným náušniciam sa cítime atraktívnejšie aj vo všedný deň, pri plnení pracovných či rodičovských povinností. V bežný pracovný deň siahame po jednoduchých kúskoch v tvare kruhu či visiacich náušniciach alebo úplne nenápadných takzvaných bodkách, ale večerné príležitosti nám dávajú https://mamaaja.sk/clanky/babatko/ke-babaetka-davaju-vsetko-do-ust možnosť odviazať sa a siahnuť po originálnejších a extravagantnejších kúskoch. Slávnostnejšie chvíle si vyžadujú aj slávnostnejší outfit a výraznejšie doplnky, strieborné náušnice ozdobené kryštálikmi či korálikmi sú na tieto príležitosti ako stvorené. Zvlášť pri jednoduchých šatách sa zvýrazní ich luxus a extravagancia, a to je predsa vašim zámerom, upútať.

silver-jewelry-3790540_640

Všetky strieborné šperky sú puncované vlastnou značkou a s rýdzosťou 925/1000, takže o ich pravosti niet pochýb. Výber je široký či už v kamenných obchodoch alebo na internete, tam si však môžete ponuku pozerať ako dlho chcete, máte čas na premýšľanie, ktorému z nich dáte prednosť a ktoré náušnice budú zdobiť vaše uši najbližšiu sezónu, ale aj oveľa dlhšie, pretože striebro patrí k nadčasovým materiálom a nikdy nevyjde z módy.

Rubriky
Nakupovanie

Pohybujte sa na balkónoch bezpečne a s istotou

Mnoho ľudí sa pri kúpe nového bytu rozhoduje v medziach financií, ale majú aj svoje predstavy o tom, ako by malo ich nové bývanie vyzerať. Podľa toho sa potom rozhodujú, ale všetko to musí byť v rovnováhe: aj financie aj vybavenie a stav nehnuteľnosti.

apartment-2138949_640

V súčasnosti je veľký dopyt po bytoch, a spomedzi ponúkaných sú najviac žiadané dvojizbové byty. Dve obytné miestnosti s príslušenstvom plus kuchyňa, a ak má byt aj balkón, je to jeho veľká výhoda. Mnohí zákazníci už odmietli viacero výhodných nehnuteľností len z dôvodu absencie balkóna či lodžie. Hlavne starší ľudia sú za takéto bývanie veľmi vďační, pretože mnohí z nich už majú problém dostať sa von z bytu kvôli svojmu zdravotnému stavu, a takto aspoň majú priamy kontakt s okolím a vonkajším svetom. V letnom období si na balkóne môžu posedieť s kávičkou a koláčikom a nasávať teplé lúče slnka, a pritom majú pocit, že nie sú zatvorení v byte sami a izolovaní od diania vonku.

Každý balkón alebo lodžia, ktorou je vybavený byt, musí mať aj zábradlie, inak sa stavba skolaudovať nedá. Je to jedna z podmienok odovzdania stavby do užívania a jej úlohou je zabezpečiť balkonove zabradlie bezpečnosť užívateľov. Zábradlia balkónov sa vyrábajú z mnohých materiálov, ako je drevo či hliník alebo nerez. Drevo je prírodný materiál, vyžaruje teplo, ale jeho údržba je náročná. Hliník a nerez sú zasa nadčasové materiály s veľmi dlhou životnosťou a minimálnymi nárokmi na ošetrovanie.

zábradlie, výhľad na mor

Typy nerezových zábradlí môžu byť rôzne, najčastejšie sú vytvorené zo stĺpikov, ktoré sú osadené v daných vzdialenostiach alebo také, kde základnú konštrukciu tvoria stĺpiky a priestor medzi nimi je vyplnený bezpečnostným sklom. Tvary stĺpikov bývajú štvorcové, obdĺžnikové alebo okrúhle, sklo je možné osadiť priehľadné alebo matné či s grafickou potlačou priamo na sklo a podobne. Grafický návrh vypracujú grafici podľa požiadaviek investora alebo zákazníka a podľa architektonického štýlu diela.

Nerezové zábradlia vidíme na balkónoch čoraz viac a vždy v inom štýle a prevedení. Stali sa veľmi obľúbenými, pretože v sebe spájajú eleganciu, kvalitu, nadčasovosť a dlhú životnosť, a tieto vlastnosti súčasní zákazníci oceňujú najviac.