Rubriky
Business

Krtkovanie v Trnave

Jednými zo základov fungujúcej a spokojnej domácnosti sú čisté odtoky, odpad aj kanalizácia. Zdajú sa vám tieto slová prehnané? Predstavte si, že WC prestane splachovať, voda v umývadle nebude odtekať a po vašom príbytku sa začne šíriť nepríjemný zápach. To všetko nasvedčuje tomu, že u vás doma pravdepodobne nefunguje všetko tak, ako by malo.

sitko do umývadla

Kľúčovým je dodržiavanie prevencie. Šetrným a pravdepodobne najjednoduchším riešením je používanie sitka do umývadiel alebo do vane. Týmto zabránite vlasom, jedlu a iným nečistotám preniknúť do odtoku. Za vyskúšanie stojí aj preplachovanie odtokov horúcou vodou aspoň niekoľko krát do mesiaca. Keď sa chcete vyhnúť upchatému WC, je nutné si dávať pozor na množstvo toaletného papiera, ktoré splachujete, na vatové tampóny, vlhčené obrúsky alebo podobné produkty, pretože tie sa vo vode nerozpustia a môžu viesť k upchatiu. Pokiaľ teda viete, ako na to, máte šancu predísť najrôznejším problémom, od relatívne malých až po závažné, ktoré môžu poškodiť váš osobný majetok. Nie vždy sa dá týmto problémom zabrániť. Čo teda robiť v prípade, že prevencia zlyhá? S vidinou ušetrených peňazí ľudia často experimentujú a snažia sa vzniknutú poruchu vyriešiť sami bez akýchkoľvek skúsenosti s inštalatérskymi prácami. Niekedy to vyjde, ale mnohokrát sa stáva, že svojím zásahom napáchajú ďalšie škody. V takomto prípade je rozumnejšie neriskovať zhoršenie problému a je čas obrátiť sa na profesionálov, ktorí poskytujú krtkovanie.

upchaté potrubie

V prípade, že potrebujete krtkovanie v Trnave alebo okolitých obciach, obráťte sa na AB-Krtkovanie. Títo odborníci za vás vyriešia inštalatérske práce, krtkovanie a čistenie odtokov, kanalizačných stúpačiek či zistenie porúch potrubí pomocou TV monitoringu. Sú vám k dispozícií nonstop a za najnižšie ceny sa postarajú o to, aby u vás všetko fungovalo bezchybne.