Rubriky
Business

Vankúše pre kvalitný spánok

Spánok patrí k jednej z najzákladnejších potrieb každej ľudskej bytosti. Mal by tvoriť až tretinu nášho dňa, čo je naozaj veľká časť našich životov. Vďaka spánku môže náš organizmus pracovať tak ako má a my tak môžeme počas dňa dosahovať naše sny a ciele, tešiť sa z každodenných radostí a zabávať sa s priateľmi či rodinou. Preto by sme dôležitosť a význam spánku nemali podceňovať. Jeho kvalita výrazne ovplyvňuje náš život a preto by nám malo záležať na tom, na akých vankúšoch spávame.

spiaca žena na posteli

Naše vankúše TEMPUR https://albero.sk/kategoria-produktu/paplony-a-vankuse/anatomicke-vankuse/tempur/ sú vyrobené zo špeciálne vyvinutého materiálu, ktorý je extra mäkký. Sú vhodné pre všetkých, ktorí potrebujú a hľadajú pri spánku oporu. Keďže vieme, že v dnešnej dobe trápi čoraz väčšie a väčšie množstvo ľudí alergie, naše vankúše sú vyrobené z hypoalergénneho materiálu, ktorí tak zaručí pokojný a nerušený spánok alergiami a ich prejavmi. Počas spánku sa z nášho tela uvoľňujú čiastočky kože, ktoré konzumujú mikroorganizmy v našich vankúšoch či perinách. Preto sú naše vankúše TEMPUR antimikrobiálne ošetrené. Budú tak vždy svieže a vždy pripravené vám poskytnúť kvalitný spánok, ktorý si zaslúžite.

kvalitné biele vankúše

Každý z vankúšov má poťah, takže pri prípadnom znečistení viete tento poťah sňať dole z vankúša a vyprať v práčke podľa pokynov. Občasným praním tak viete predĺžiť životnosť a sviežosť vášho vankúša. Ideálna veľkosť našich vankúšov vám bude určite vyhovovať. Nie sú ani malé, ani úplne veľké. Máte na výber z dvoch modelov a to z TEMPUR COMFORT CLOUD alebo TEMPUR OMBRACIO. Druhý zo spomínaných modelov vám dokonca uľahčí dýchanie, ak preferujete spánok na bruchu. Oba typy vankúšov boli navrhnuté tak, aby sa stali vašimi vernými spoločníkmi počas spánku.

Nezanedbajte výber vankúša. Jeho tvar a materiál, z ktorého je vyrobený, môžu zásadne ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Nenechávajte to teda na náhodu a radšej si vyberte kvalitný spánok s kvalitnými vankúšmi.