Rubriky
Business

(Ne)poznané tantrické masáže

Je zaujímavé pozrieť sa, koľko rôznych služieb a podnikov nám prinášajú slovenské mestá. No pochopiteľne ak vravíme hlavne o väčších mestách alebo o našom hlavnom, o Bratislave. Natrafíme tu okrem iného na masážne salóny, no medzi nimi existuje určitý unikát. Tantra masáže Bratislavatantra.sk ponúka svojim zákazníkom senzuálne masáže a veľmi príjemný pôžitok súvisiaci so sexuálnym uvoľnením.

masáž, noha

Pri ňom vlastne prichádza k uvoľneniu takisto celého tela a mysle, respektíve vravíme tu o funkčnom odstránení zadržiavaných blokov.

  • Tým pádom vravíme zároveň o prevencii pred rôznymi civilizačnými ťažkosťami a ochoreniami, napríklad teda voči vzniku depresie, vysokého krvného tlaku a problémom so srdcom.
  • Kvôli svojej charakteristike je vlastne rovnako účinná ako prevencia pred erektilnou dysfunkciou u mužov či pred zníženou citlivosťou pri sexe u žien.
  • V prípade oboch pohlaví pôsobí účinne a osviežujúco na libido, tantrická masáž pomáha udržiavať zdravú či dokonca zvyšovať chuť na sex.

A keď sme pri slove sex, v tejto spojitosti si môžeme ujasniť pár vecí.

ženské telo, erotika

Za prvé, v špecializovaných tantra salónoch pochopiteľne neprichádza k sexuálnemu styku s personálom. Nie sú to priváty. Aj napriek tomu však prichádza k senzuálnym dotykom masérky po celom tele zákazníka, v niektorých prípadoch dokonca k treniu tela o telo, k čomu sa používajú špeciálne masážne oleje. V prípade senzuálnych dotykov navyše vravíme o príjemnej masáži intímnych miest, je to súčasť tantrickej masáže a toho, aby priniesla očakávaný pôžitok.

Za druhé, tantrická masáž a jej postupy sa dajú uplatniť v intímnom živote partnerov. Teda v súkromí, ak aspoň jeden z partnerov ovláda jej základy. Niektoré páry ju dokonca zvyknúť použiť ako náhradu sexuálneho styku, takýto rituál môže trvať aj vyše hodiny. Asi častejšie sa však stretávame s prípadom, kedy sa tieto postupy v súkromnom živote partnerov zvyknú používať ako intenzívna sexuálna predohra.