Willio- aplikácia, v ktorej nájdete riešenie na čokoľvek v podobe služieb

Hľadanie služieb nebolo nikdy jednoduchšie. Zabudnite na zlaté stránky, dnes je predsa iná doba. Doba internetu a aplikácií. V jednej aplikácii nájdete množstvo poskytovaných služieb z rôznych odvetví, stačí ich len kontaktovať. Potrebujete niečo opraviť, upratať, vytepovať , zariadiť, či potrebujete pomoc v podobe právneho alebo daňového poradenstva? Tieto a ešte mnohé iné služby nájdete prehľadne pod jednou strechou v aplikácii s názvom Willio. Ide takisto o priestor, ktorý môžu využiť podnikatelia alebo ľudia zarábajúci na vlastnú päsť. Aplikácia poskytuje množstvo ponúk a pre zákazníka nie je nič jednoduchšie, ako poskytovateľa ponuky kontaktovať.

mobil

Ide o skvelý koncept, kedy v prípade potreby vyhľadania konkrétnych služieb nemusíte prehľadávať celý internet, ani listovať v zlatých stránkach, ale všetky ponuky máte na jednom mieste. Willio je vlastne podstatným vylepšením predchádzajúcej aplikácie s názvom Rukie, ktorá sa zameriavala na vyhľadávanie remeselných služieb a behom dvoch rokov dokázala uzavrieť až 22 000 dohôd. Willio je jej inovovanejšou formou, ktorá okrem modernizácie rozšírila rozsah svojho záujmu, respektíve poskytuje priestor pre kontakty aj z viacerých iných odvetví. Konkrétne vravíme o možnosti výberu z vyše 200 kategórií.

telefon

Pre bližšiu predstavu predstavme ešte aspoň pár služieb ako prekladanie textov, výmeny pneumatík, gélové nechty,… výber je takmer nekonečný a na každý problém alebo požiadavku tu pravdepodobne nájdete riešenie.

servis

A to aj v prípade, pokiaľ nejaké služby poskytujete vy.
Túto platformu môžete využiť k efektívnej inzercii, na základe rastúcej popularity aplikácie to pôsobí ako skutočne vhodný priestor, pričom vzájomná komunikácia medzi poskytovateľom a zákazníkom je veľmi praktická. Po úspešnom stretnutí vás navyše zákazník môže ohodnotiť počtom hviezdičiek v kategórii „Kvalita a výsledok práce“ a i na základe celkovej komunikácie a spolupráce. Vysoké skóre bude značiť pravdepodobnosť rastu potenciálnych zákazníkov, ktorí si v danej oblasti vyberú práve vás.