Rubriky
Nakupovanie

Svetelné preteky

Led pásik s klasickou žiarovkou, ktorú máme v každej miestnosti by sa pomaly, ale isto mohli začať pretekať o to, kto má lepšie svetelné vlastnosti a kto je úspešnejší na trhu so svetelnými produktmi. Bolo by to dosť na vážkach, pretože led pásiky zažívajú dosť veľký boom a majú široké využitie. Osvetlený dom si dnes rád dopraje každý z nás a nielen pre návštevy sa využívajú rôzne svetelné efekty, ktoré zvýrazňujú čaro a dizajn danej miestnosti. Namiesto menších lámp sa dnes nakupujú práve tieto led stripy, ktoré sú dizajnovým a veľmi efektným spôsobom osvetlenia každej vašej miestnosti, ktorá to osvetlenie potrebuje.

bed-1839184_1920

Ako by dopadli preteky s klasickou žiarovkou a led pásikom?

Využiť sa dá naozaj na veľké množstvo spôsobov, priam je jeho využitie neobmedzené v porovnaní s klasickou žiarovkou, ktorá sa využíva len klasicky do nejakých lámp alebo stropných, či závesných svietidiel.

Na rozdiel od klasických žiaroviek sa led pásiky dajú ovládať aj veľmi jednoducho pomocou ovládača priamo z vášho gauču. Ak si chcete zažať žiarovku, tak z gauču musíte vstať a ísť ju zažať. Pri led pásiku táto starosť odpadá a vy si ho môžete zažať priamo z vášho gauču alebo z postele, prípadne z hocikade, kde si na to len pomyslíte, že by ste chceli zapáliť. Je to pohodlné a využíva to veľké množstvo ľudí.

light-2156209_1920

Klasické žiarovky sa väčšinou vyrábajú iba v základných farebných prevedeniach a aj to najčastejšie iba v teplom alebo v studenom odtieni. Ak chcete niečo na viac, tak si budete musieť priplatiť alebo stráviť viac času pri hľadaní takej žiarovky, ktorá by spĺňala vaše predpoklady a to, čo žiadate. Zdĺhavé a zbytočné. Pri led pásikoch si môžete farbu meniť pomocou ovládača a tak sa dá prispôsobiť aktuálnej dekorácii v danej miestnosti, čo je veľmi výhodné, ak ste nerozhodní a často meníte bytové doplnky alebo ak vás ubíja stereotyp a radi si doprajete hocijakú zmenu.