Návyky veľmi úspešných mužov


Organizovanie času
Toto je základ ako sa stať úspešným muťom. Či už ste jedným z najvýznamnejších zamestnancov v prestížnej firme alebo jedným z najlepších surferov v Austrálii, nebudete mať úspech, ak nebudete každý deň čo najlepšie využívať svoj deň.
Efektívne riadenie času je nevyhnutné pre každý zmysluplný úspech v podnikaní. Som nesmierne odhodlaný plánovať fyzickú kondíciu a prestoje. Plánovanie vecí do môjho dňa je dosť dôležité, že je doslova zapísané v mojom kalendári – je to rovnako dôležité ako každé stretnutie.

portrét

Mať dobré maniere
Ak sa vám to zdá trochu staré, potom je celkom pravdepodobné, že nie ste úspešní. Byť dobre vychovaný je niečo, čo je dôležité, pokiaľ ide o získanie dlhodobého rešpektovania druhých a dosiahnutie vašich cieľov. 
Priemysel je ťažký a spochybňuje váš morálny kompas. Je ľahké sa obrátiť na niečo škaredé a nevďačné. Trvá veľa práce, aby ste zostali láskaví, skutoční a pravdiví, ale stojí za to.

Rozprávanie verejne
Môžete byť dokonalý, pokiaľ ide o on-line komunikáciu, ale nič z toho nezáleží, ak nemôžete uzavrieť dohodu osobne, a to je dôležité, keď ide o to, hovoriť pred davom alebo fotoaparátom. Zdokonaľte svoje vystupovanie alebo ostanete pozadu. Hovoriť jasne a dôverne je učená zručnosť, tak si to precvičujte.

Rešpektujte ľudí
Zatiaľ čo sa môže zdať, že ukazujete váš úspech, keď sa budete správať, akoby ste boli lepší ako tí, ktorí sú okolo vás, opak je pravdou. Zaobchádzanie s ľuďmi, s ktorými prichádzate do styku s rešpektom, ukazuje, akí ste sebavedomí a skutočné skúsení vo vašom úspechu a áno, je to správna vec.

gentleman

Vytváranie sietí
V dnešnom svete je prakticky nemožné, aby ste boli úspešní všetci sami, bez ohľadu na to, ako dobrí ste v tom, čo robíte. Potrebujete kruh s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí vám pomôžu uspieť. Žiadny úspešný človek nie je sám.