Napapijri

Nakupovanie oblečenia je veľkou záľubou najmä ženskej časti populácie. Každú sezónu je moderné niečo iné a to nás núti obmieňať šatník častejšie ako sa páči našim polovičkám. Dnes už však nie sú výnimkou ani muži, ktorý majú zmysel pre módu a v nákupných strediskách trávia niekoľko hodín týždenne. Na trhu je veľké množstvo značiek od rôznych výrobcov. Záleží už len na type človeka, či preferuje kvalitné oblečenie, aktuálne módne vychytávky od módnych návrhárov ako Gucci či Fendi či lacné, obyčajné varianty. Jednou z obľúbených značiek najmä zimného sortimentu je Napapijri. Ide o Nórsku značku s kvalitnými produktami pre mužov ako aj ženy. Ponúkajú široké množstvo sortimentu na zimu a do hôr.

boty
 
 
Bundy                                     Najčastejšie predávaným tovarom sú práve bundy. Ide o vysokú triedu a na zimu do nízkych teplôt sú ako stvorené. Sú odolné voči dažďu a nepremokajú ani v najväčšej snehovej búrke. Dobre tiež odolávajú vetru. Kožušinka na kapucni je 95% napodobenina pravej kožušiny, a vyznačujú sa ako ochranári zvierat, čo poteší nejedného protestanta proti kožuchom zo zvierat. Modely sú známe zapínaním na boku namiesto vpredu. Tomu však zodpovedajú aj ceny. Je niekoľko tried kvality, pričom ceny sa pohybujú od 200 do 500€.

stanování
 
Čiapky                                    Ďalším obľúbeným kúskom od tohto výrobcu sú zimné čiapky. V ponuke je viacero štýlov či už s brmbolcom alebo bez, štrikované alebo bavlnené. Jedno však majú spoločné. Majú výraznú nórsku vlajku na prednej strane, čo robí tieto čiapky také charakteristické. Najmä pletené čiapky sú neuveriteľne teplé a pohodlné.

kožešina
 
Topánky                                  Samozrejme na kvalite sa nešetrí ani pri obuvi. Nie je to horská obuv, ale do snehu a nízkych teplôt je najideálnejšia. Topánky a snehulky sú vyteplené a pohodlné. Pôsobia krásnym, štýlovým dojmom a v kombinácií s ich bundou dotvárajú ten pravý vysokohorský štýl.