Ako ušetriť peniaze na veciach pre detí

Spoločnosť Aiwona vyvinula mobilné aplikácie pre nákup a predaj vecí, kde môžete nájsť nové veci pre dieťa, alebo predávať tie, z ktorých dieťa vyrástlo. Pre mamičky sme si pripravili niekoľko tipov na zníženie nákladov na detské oblečenie bez toho, aby sme ohrozili ich kvalitu.

úspory

·         Mnoho rodičov v detských obchodoch stratí hlavu a snaží sa kúpiť všetko, čo je v nedohľadne – v skutočnosti bude dieťa vyzerať tak úboho v malom obleku alebo dokonca smokingu … V dôsledku toho sa vaše dieťa stane hrdým majiteľom piatich šiat, ale chodiť vonku nebude mať v čom.

·         Skúste si pred odchodom do obchodu, vytvoriť  zoznam potrebných vecí a neodchýliť sa od neho, ignorujúc roztomilé kombinézy a šaty. Pokúste sa zvážiť, ako sa budú nové veci kombinovať so starými – to vám pomôže držať krok od impulzívnych nákupov. Po niekoľkých nákupných výletoch so zoznamom môžete prestať premýšľať o tom a relaxovať – ​​samotný mozog si bude pamätať, na ktoré veci je potrebné venovať pozornosť. Mimochodom, v mobilnej aplikácii Aiwona môžete vytvárať reklamy o tom, čo potrebujete, a získať ponuky od
najpredávanejších predajcov a obchodov bez toho, aby ste opustili dom.

hotovost

·         Určite máte doma skutočný sklad detských vecí, z ktorých mnohé už nie sú vhodné pre vaše dieťa . Pokúste sa predať tieto veci – aby ste mohli súčasne uvoľniť miesto a zarobiť peniaze, ktoré budú užitočné pri nákupe nového oblečenia. Môžete predávať veci na výveskach, v špeciálnych témach na fórach alebo na sociálnych sieťach alebo v mobilných aplikáciách na predaj veci.
·         Pomocou aplikácie Aiwona môžete napríklad predávať nielen oblečenie, ale aj kočíky, hračky , váhy a iné veci, ktoré sú určite užitočné pre mladé matky. Príprava reklamy na predaj je jednoduchá – musíte napísať malý text s popisom vecí a pridať fotografie.

·         Mnohí rodičia si myslia, že veci z druhej ruky môžu predstavovať nebezpečenstvo pre zdravie dieťaťa. Samozrejme, pre deti môžu byť veci iných ľudí nebezpečné – môžete dostať alergickú reakciu. Keď kupujete veci z druhej ruky, je potrebné dezinfikovať hypoalergénnymi látkami, umyť si oblečenie a umyť postieľku alebo kočík  s parným generátorom alebo manuálne. Tým sa zbavíte baktérií a chránite dieťa.