6 najmenej ekonomicky náročných športov

V súčastnosti existujú a stále sa vyvíjajú športy, ktoré nie sú určené pre každého. Nie preto že by ich nezvládol len tak hocikto ale najmä preto, že čím je vyspelejšia doba, tým drahšie sú rôzne vybavenia, rôzne typy športového oblečenia, nástroje, špeciálna obuv a špeciálna strava a podobne.
Tu je zopár nápadov a športov, ktoré môžete vykonávať a nesiahať hlboko do peňaženky.
běh při východu slunce
1, Beh
Pravdepodobne najstarší šport na svete. Jeho história sa tiahne už od starovekého Grécka a takisto aj najviac vykonávaný šport na planéte. Na začiatku to bola len každodenná aktivita každého lovca a bojovníka už v praveku. Rýchlosť premiestnenia z jedného miesta na druhé bola v tom čase veľmi dôležitá. Čo je na tomto športe najlepšie? Môžte ho vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek. Šport, ktorý nie je viazaný nijakými pravidlami. Je to akýsi prejav slobody. Nemusíte míňať peniaze na nijakú špeciálnu obuv, behať sa dá aj v obyčajných teniskách.

2, Plávanie
Takisto jeden z najstarších aktivít ľudstva, nevieme kedy presne sa plávanie stalo aj oficiálnym športom, avšak ľudia sa učia plávať už od nepamäti. Plávať môžete v rieke, v bazéne, v oceáne, kdekoľvek. Posilňuje to svaly, najmä tie chrbtové a takisto to celkovo prospieva zdraviu. Taktiež nemusíte míňať veľa, maximálne tak na plavky a vstupné na kúpalisko.
závodní plavání
3, Stolný tenis

4,Futbal
Futbal je najsledovanejším športom planéty a jeho popularita rokmi rastie. Dá sa hrať na ihrisku alebo aj na ulici. Potrebujete k tomu len jednu loptu a kopačky by tiež neboli zlé. Je to výborný spôsob ako stráviť čas s priateľmi a popri tom aj spraviť niečo dobré pre svoje zdravie.

5, Šach
Môžte ho hrať na internete, s kamarátmi pri pive alebo so starým otcom. Myslím že pár centov za šachovnicu nie je až tak veľa.

6, Cvičenie s vlastnou váhou
Jediné čo k tomu potrebujete je vaše telo. A to sa vám po čase určite poďakuje.