Rubriky
Záhrada a dom

O mobilných domoch

Vlastníte pozemok a rozhodujete sa, či na ňom budete stavať alebo si kúpite mobilný dom? Aj takéto otázky si môžete klásť, hľadať na nich odpovede, počítať pre a proti pre vašu konkrétnu situáciu. V tomto článku sa venujeme výhradne kúpe mobilných domov. Mobilné domy sú dovezené prostredníctvom firemnej dopravy na vami zvolené miesto, na dostupnú a rozmerom vyhovujúcu plochu. Vyrobené, zmontované so základným vybavením a s rôznou rozlohou. V mnohých prípadoch sú považované za sezónne sídla a dokonale nahradia chaty. Na ich výrobu je používané drevo, takže pôsobia prírodne, harmonicky, priam ako z rozprávky. Upútajú pozornosť mnohých a získajú si vašu obľubu. Pobývať v mobilnom dome sa stane vašou vymoženosťou spojenou s pocitom blahobytu a spokojnosti nad mieru, za hranice očakávania.

mobilný dom č.2

Navyše, keď mobilný dom umiestnite do malebnej prírodnej oblasti, do blízkosti lesov, hôr, jazier, nádherných prírodných krás, o celoročnú dovolenku máte postarané. Mobilné domy sú jednopodlažné alebo dvojpodlažné domy so všetkým zariadením a vybavením, ktoré k bežnému fungovaniu potrebujete, určené na celoročné bývanie. V ponuke nájdete množstvo mobilných domov s terasou. A čo môže byť ideálnejšie, ako ráno, či večer posedávať na terase na vašej záhrade, vdychovať čerstvý vzduch a tešiť sa zo samotného bytia. Výborné pre rodiny, pre deti, ktoré si takýto pobyt užijú naplno so všetkým, čo k tomu patrí. O letnom období, slnku, vode, ani nehovoriac. Vhodné aj na prenájom.

mobilný dom

V našej ponuke nájdete rozsiahlu fotodokumentáciu jednotlivých mobilných domov zachytených zvonku a zvnútra s podrobným popisom, v ktorom sú uvedené konkrétne rozmery jednotlivých miestností a vôbec celková charakteristika daného priestoru. Samozrejme nechýba ani cenová ponuka. Vybrať si môžete na základe internetového zobrazenia, alebo si príďte pozrieť ponuku mobilných domov priamo na adresu, ktorú uvádzame na našej stránke. Sme pripravení zodpovedať vám vaše dotazy, vysvetliť vám detaily a objasniť vám vaše nejasnosti. Mobilných domov je na Slovensku čoraz viac, využívajú sa v rôznych kútoch našej krajiny a ohlasy na bývanie v nich sú viac ako pozitívne.