Nevyhadzujte veci zo šatníka

Každé ročné obdobie je spojené s módou či sa nám to páči, alebo nie. Je to jednoducho tak, móda nás sprevádza každým jedným dňom. A keďže v poslednej dobe je moderné naozaj všetko, je veľmi pravdepodobné, že vás sprevádza aj vtedy, keď idete v teplákoch vyniesť smeti. Módne trendy prichádzajú a odchádzajú a veľmi často sa vracajú v pravidelných intervaloch či sa vám to páči, alebo nie. Výhodné však je, že nemusíte nosiť veci, ktoré sa vám nepáčia. Nemusíte nosiť absolútne nič, s čím sa neviete stotožniť a napriek tomu môžete byť módnou ikonou v každom jednom ohľade. Hlavne preto, že módnych trendov je v dnešnej dobe tak veľa, že si môžete vyberať.
džíny s knoflíky
Ktoré obdobia sú bohaté na módne trendy?

Asi ste už sami prišli na to, aká smiešna je táto otázka. Každé jedno obdobie je na trendy priam neuveriteľne bohaté či sa vám to páči, alebo nie. Je to jednoducho jasnejšie, ako je facka. V každom jednom ročnom období sa objaví trend, s ktorým sa proste musíte stotožniť, nech sa deje čokoľvek. nemusíte mať obavy, pretože napriek všetkému, čo sa okolo vás deje si môžete byť istý, že sa môžete spoľahnúť na váš inštinkt. Móda sa v poslednej dobe zase až tak radikálne nemení a postupom času už viete odhadnúť, čo bude trendy a čo naopak určite nebude.
proužkové šaty
Dávajte pozor na to, čo vyhadzujete

Určite však neodstraňujte veľmi veľa kúskov zo svojho šatníka, nikdy predsa neviete, kedy sa vám môžu skutočne zísť. Napriek všetkému si buďte istá, že minimálne polovicu využijete o pätnásť rokov vy alebo vaša dcéra. Občas sa jednoducho kvalitné veci oplatí nechať v skrine o sezónu alebo aj o dve dlhšie. Človek predsa nikdy nevie, kedy bude môcť opäť vytiahnuť zo skrine maskáčové nohavice alebo kvietkované šaty z čias, kedy boli populárni hlavne hipísáci, no nemáme pravdu? Nebuďte preto zatrpknutý. Uvidíte, čo vám to dokáže všetko dať, keď sa budete snažiť.