5 nehynúcich módnych námetov

V dnešnom svete obliekania sa už poznáme kadečo, sú to rôzne vzory, textúry, látky a štruktúry. No ak osa vraví, niektoré kúsky nestarnú a presne tak to aj je. Toto je top 5 materiálov, ktoré z módy nikdy nevyjdú a to nie len kvôli svojej štruktúre a príjemnej textúre, ale aj vďaka svojej nedoceniteľnej praktickosti, ktorú nám ponúkajú.

látka

  • Umelá kožušinka –nesmierne pohodlný a teplý vynález, ktorý je skutočne nedoceniteľný a to najmä v zime, ja osobne som si na kožušinové kabáty natoľko zvykla, že si už ani neviem predstaviť, ako by som bez nich prežila zimu, keďže sa sama považujem za zmrzlinu, ktorú skolí každá aj menšia zima. Samozrejme, vždy ide o umelé kožušiny, pretože tie iné by som na seba nikdy neobliekla, taký druh „módy“ považujem z maximálne nehumánny.
  • Rifľovina – stará, dobrá, klasická rifľovina. Kto už by ju nemiloval? Nepoznám osobne asi ani jedného človeka, ktorý nemá doma v šatníku aspoň jedny jediné džínsy. Rifľovina je proste klasika, či už ide o sukne, nohavice, bundy, ale dokonca aj tričká alebo tielka či šaty!
  •  Koža – ďalší ty bundy, ktorý nepoznám ani jedného človeka že by takú nemal je koženka, v tomto prípade ide asi skôr o ženy, aj keď aj veľmi veľa mužov sa ňou pýši tiež a nie sa čomu čudovať, veď sa predsa považuje za jeden z nestarnúcich kúskov, ktoré navždy zostanú v móde.

bunda

  • Zvieracie vzory – žirafa, leopard, zebra, či had. Tieto alebo hociktoré iné vzory sú tie, ktoré sa vrátili do módy aj tento a minulý rok. Sú to však taktiež nestarnúce kúsky, ktorých sa po „sezóne trendov“ nemusíte určite zbavovať.Či už ide o bundy, nohavice, sukne či tričká, tento vzor si našiel srdcia módnych obľúbencov po celom svete a to už tiež pravdepodobne do konca života.
  •  Semiš – semiš podobne ako koža tvoria typ búnd, ktorými módny priemysel nikdy nepohrdne. Semiš si však prišiel vždy na svoje aj v oblasti topánok, kde je veľmi vychýrený a obľúbený a to aj napriek tomu, že sa pomerne ťažko čistí.